joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

21-22 вересня 2017 року на базі Київського міського медичного коледжу відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична конференція медичних коледжів, училищ та інститутів медсестринства «Україна – понад усе!».

Конференція відбувалася за участі студентів зі всіх регіонів України,  учасників непростого процесу державотворення і захисту власної країни. Метою проведення конференції є формування патріотизму, активної громадянської позиції серед студентської медичної спільноти, обмін досвідом, усвідомлення того, що де б не проживали студенти, всі вони є українцями і немає іншого поділу на схід, захід, окрім як географічного. Це єднання нації через єднання молоді.

Студентка 3 курсу сестринського відділення Ківерцівського медичного коледжу Нивчик Наталія презентувала доповідь з теми: «Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими». Виступ присвячений пам’яті загиблого Героя України Маріса Камінського. «Він загинув 3 лютого 2017 року  під Авдіївкою Донецької області. Горе втрати сколихнуло усю коледжну родину, бо Маріс -  син заступника директора з гуманітарної освіти та виховання, син нашого наставника, порадника Людмили Леонтіївни Камінської. Я не знала Маріса особисто, але біль матері героя став моїм болем, - розповідала про свої відчуття  та переживання студентка. - Ми маємо знати історію наших героїв, історію тих, кому  завдячуємо спокоєм та мирним небом. Вони ж бо варті не просто гарних коментарів, а щирих молитов і вічної пам’яті».

 

 

 

 

 
Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru