joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

     Мова піде про Рим? Зовсім ні. Це -  Київ, столиця нашої неньки України, культурна та релігійна столиця Східної Європи.  Це величне місто ми  відвідали у  вересні  цього року, майже повним складом 1 акушерської групи 4 курсу на чолі з куратором Романішиною Оленою Володимирівною і викладачем реабілітації та загального догляду Троцюк Ніною Вікторівною .Золотоверхий Київ зустрів нас дощем та сірим , похмурим небом,  але ця обставина не втамувала жагу до пізнання історії древнього міста.

      Спочатку доїхали до Хрещатика, тоді перейшли на Інститутську, місце слави українського народу.

     Потім  помандрували вулицями Києва до Собору святої Софії, де побували на службі в малому храмі, з дзвіниці якого милувались мальовничими  краєвидами.Вразила церква святого Андрія, котра зведена  в стилі бароко, але, на жаль, всередину не змогли потрапити , тому що вона знаходиться  на реставрації. На Андріївському узвозі ми оглянули  пам’ятник героям п’єси “За двома зайцями” Михайла Старицького.  Дівчатам від дуже сподобався. А потім ми ще довго  погуляли цією вулицею.

    Трохи пізніше впевнились,  що недарма Київ звуть “золотоверхим”, адже ми побачили Свято-Михайлівський золотоверхий чоловічий монастир. Він вражає архітектурою, фресками , золотими куполами,  які велично сяють над містом.

     Дощ не вщухав і ми вирішили пообідати в Макдоналдсі.  Зігрівшись чаєм та теплими  бургерами,  пішли до Дніпра. В далечині  виднілися  мости, біля  берега стояли катери...

     І знову метрополітен...    Ось і найглибша в світі станція метро «Арсенальна». Виходимо і піднімаємось нескінченними сходами наверх, в очікуванні  нових вражень.   Києво-Печерська Лавра … Вона захоплює своєю красою та історією. , Незламна Лавра котру спалювали, спустошували,  але вона вистояла і як птиця Фенікс кожного разу піднімалась із попелу , наперекір ворогам ставала ще величнішою. Лавра зустріла нашу групу  дзвонами.  Ми спустились в малі печери,  де побачили безліч мощів святих та маленькі підземні  церковки .

      Навіть проливний дощ не зіпсував нам настрою і не перешкодив продовжувати екскурсію.

      Торговий центр «Dream Town»,  в якому  знаходиться аквапарк .  Пройшли рутинну реєстрацію – і ось,  нарешті,  тепленька вода в басейнах, екстремальні атракціони, божественне джакузі....Це було прекрасно!

     Вже і залізничний вокзал , наш поїзд «Київ-Ковель», наш 8 вагон. Замовляємо чай, постіль, ріжемо «Київський торт»  і як одна велика сім’я ділимось враженнями цього дня.  Змучені та щасливі засинаєм під стукіт коліс поїзда,  який мчить додому, в Ківерці.


Анна Кобрина 

 

 

 
Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru