joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

      Охорона праці є невід’ємною складовою забезпечення гармонійного розвитку суспільства, а збереження здоров’я та життя людини залежить від кожного, хто бере участь у трудовій  та навчальній діяльності. Тому важливо пам’ятати, що дотримання законодавства у сфері охорони праці стане запорукою збереження здоров’я та найціннішого – людського життя.

      З метою обговорення питань охорони праці та  проблем запобігання нещасних випадків у закладі 9 жовтня 2017 року проводилася  навчальна лекція для працівників коледжу. Інженер з охорони праці Ківерцівського медичного коледжу Вашкевич Ольга Володимирівна детально проаналізувала нормативно-правову базу з питань охорони праці, ознайомила з чинним законодавством у сфері цивільного захисту. У ході практикуму учасниками заходу опрацьовано інструкції з охорони праці, безпеки життєдіяльності, основні вимоги до пожежної та електробезпеки в навчальному закладі. Приділялася увага порядку проведення інструктажів з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності для студентів. Під час заходу присутні переглянули декілька навчально-документальних фільмів про правила та етапи евакуації під час пожежі.

       12 жовтня у коледжі було проведено навчання з екстреної евакуації у разі пожежі. Під наглядом рятувальників пожежної служби викладачі виводили підопічних на подвір’я. Всі дії виконували в умовах, які максимально нагадували реальні.

 

     Основною метою тренування було вдосконалення підготовки колективу навчального закладу до дій за умовах виникнення пожежі та інших надзвичайних ситуацій, набуття стійких навичок у прийнятті швидких і чітких рішень. Так під час тренувань було перевірено готовність коледжу до евакуації і проведення робіт з гасіння пожежі, відпрацьовано навички самостійно, швидко і безпомилково орієнтуватися у разі виникнення загрози пожежі, надзвичайної ситуації.

 

      Викладач хірургічних дисциплін Недільська Наталія Олексіївна продемонструвала навички надання першої медичної допомоги постраждалим під час пожежі, провівши додаткову вентиляцію легенів при удушші.

      Таким чином, керівництво закладу та відповідальні особи за охорону праці у коледжі у черговий раз привернули увагу молодих людей до виховання поважного ставлення до власної безпеки та безпеки оточуючих.

 

 

 

 
Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru