joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

      У нашому житті з алкоголем ми стикаємося досить часто. Будь-які свята ми зустрічаємо традиційно з шампанським або вином, а то й напоями міцнішими. Реклама в засобах масової інформації робить свою справу і вживання пива стає буденною дією. Молоді люди, що йдуть по вулиці з пляшкою пива - це звична картина.

     26 жовтня в бібліотеці коледжу було проведено інформаційну годину для студентів, які проживають в гуртожитку на тему: «Фетальний алкогольний синдром: діагностичні критерії, профілактика». Вихователі Ревко Інна Олексіївна та Герасимик Тамара Яківна провели лекцію з презентацією про  наслідки  впливу алкоголю на плід у пренатальному періоді, тобто ще до народження дитинки.  Адже  наша  молодь – це майбутні мами.  Але, на жаль, не всі розуміють, наскільки шкідливі звички, одна з яких - вживання алкоголю, впливають на їх майбутніх дітей.

      Дослідження  науковців показує, що плацента не є бар'єром, тобто алкоголь, який вживає жінка, проходить через матково-плацентарний бар'єр до плоду і здійснює свою згубну дію.

     На закінчення студенти переглянули книжкову виставку «Молодь за здоровий спосіб життя» та  фільм про дітей, які народились та живуть з фетальним алкогольним синдромом.


 

 
Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru