joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

     Незабутні враження у студентів залишила зустріч із відомим українським письменником і видавцем, поетом, публіцистом, активним громадським діячем, організатором і учасником перепоховання В. Стуса, О.Тихого та Ю. Литвина, борцем за незалежність України Володимиром Шовкошитним, який впродовж 30- річної творчої діяльності постає перед сучасником справжнім патріотом, піднімає справді надзвичайно важливі для нашої держави проблеми.

     Цікавою була розповідь автора про роботу видавництва «Український пріоритет», про авторів та книги, які були видані останнім часом. Це книга нашого волинського письменника Йосипа Струцюка «Операція «BURZA», або Ми їх спільно винищимо»,яка розповідає про польсько-українське протистояння на Волині 1943 року., Олекси Різникова «Українська мова – спадщина тисячоліть», в якій розповідається про багатство нашої рідної мови, збірка малої прози В. Шовкошитного «Зорі не стали ближчими».

     Затамувавши подих слухали студенти розповідь про трилогію автора «Кров - свята» яка вказує нам шлях очищення пам’яті, дає розуміння тих проблем, які довго фальсифікувались радянською владою, дає нам змогу позбутися комплексу малоросійства та меншовартості.

     Захоплення викликала прочитана автором поезія, глибока, з потужним емоційним зарядом, яка дала можливість переконатися, що Володимир Шовкошитний – справжній патріот. 


 

 
Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru