joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

        «Оскар Уайльд.  Покараний за красу. «Світло» та «темрява» у долі головного героя роману «Портрет Доріана Грея». За такою темою 14 листопада у І групі І курсу за спеціальністю Лікувальна справа  Прохоренко Світлана Миколаївна провела відкрите заняття з навчальної дисципліни «Зарубіжна література».

     Викладач зуміла зацікавити студентів, заохотити їх до співпраці, висвітлюючи віхи життєвого і творчого шляху письменника, суть основних філософсько-естетичних поглядів та моральних принципів О.Уайльда, майстерність втілення автором різних аспектів декадансу, гедонізму, естетизму в образах Доріана Грея, лорда Генрі та художника Безіла.

     Світлана Миколаївна пробудила у першокурсників бажання висловлювати власну точку зору щодо моральної відповідальності героїв твору за свої вчинки, думки та їхні наслідки.

      Заняття засвідчило, що студенти вміють орієнтуватись у прочитаному, аргументуючи власну думку щодо прекрасного і потворного у житті прикладами і цитатами з тексту твору. Найбільш активно висловлювали свої думки щодо порушених проблем, розкривали зміст афоризмів, пояснювали парадокси фаната «культу краси» студенти Гережун Максим, Решетило Юлія, Пірожук Андрій, Ручинська Галина. Першокурсники усвідомили, що хоча Оскар Уайльд грав парадоксами, але в межах його геніального твору потворне й аморальне ніколи не перемагало.

     Вдалим був презентаційний супровід заняття, показ уривків з художнього фільму «Портрет Доріана Грея» режисера Олівера Паркера. Ефективно поєднувались методи і прийоми навчання відповідно до поставлених цілей та змісту навчального матеріалу. Мета заняття досягнута. Гуманітарний потенціал предмету і заняття використано сповна.


 

 

 
Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru