joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

     Шановні студенти, вітаємо вас із Міжнародним днем студента й зичимо міцного здоров’я, звершень у всіх починаннях, благополуччя й злагоди.

    День студента є символічним об’єднанням студентів всіх напрямів і всіх навчальних закладів! Студенти цього дня традиційно веселяться, забувши про майбутню сесію, заліки і «хвости». День студента – справжнє свято молодості, постійних відкриттів та креативної творчості!  Це свято  тих, хто в душі зберігає юність, а в думках – політ та жагу до новизни.

    16 листопада   студенти  Ківерцівського медичного коледжу влаштували святковий концерт з нагоди Міжнародного  дня  студента. Були побажання , були жарти, були  пісні та запальні танці. Переповнений зал потішився на славу.

     Хочеться сподіватися, що в цей день студенти всього світу, об’єднаються і зітруть всі відмінності між кольором шкіри, мовою і традиціями, а на всій нашій неосяжній планеті цього дня святкуватимуть і радітимуть представники однієї національності під назвою «студенти».

     Шановні студенти! Пам’ятайте, що кожен день, кожну хвилину ви навчаєтеся не просто так. Знаходячи нові знання,  ви стаєте розумнішими, духовно багатшими. Залишайтеся такими ж сильними і цілеспрямованими! Творіть і споглядайте! Будьте наполегливими і не втрачайте можливостей! Нехай не полишають вас ніколи почуття легкості студентських років навіть після отримання диплому, а відзначення дня студента – стане однією з пам’ятних дат.


 

 
Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru