joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

     З 9 по 12 листопада на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького пройшла  ІІ Всеукраїнська школа свідомого студента.  В роботі школи взяв активну участь голова Студентської ради Ківерцівського медичного коледжу Олег Хаїнський.

    В День української писемності та мови, відбулося урочисте відкриття заходу. Ініціатором проекту стала Студентська рада ЧНУ за підтримки ректорату Черкаського національного університету, Профспілкової організації. Цього року географія заходу значно розширилася. Учасниками Школи свідомого студента стали представники 19 навчальних закладів вищої освіти з різних міст України. До Черкаського національного прибули студенти з Києва, Донецька, Одеси, Полтави, Рівного, Сум та інших міст.

     Перший проректор ЧНУ Василь Мойсієнко звернувся до присутніх зі вступним словом. Він коротко окреслив особливості співпраці Студентської ради ЧНУ з керівництвом навчального закладу. Зокрема, розповів про спільну роботу з вирішення проблем фінансування студентського самоврядування, організації освітнього процесу, про антикорупційну діяльність.

      Від організаторів Школи учасників проекту привітала голова Студради ЧНУ Юлія Нечипоренко. Вона розповіла, як виникла ідея організувати Школу, закликала присутніх до співпраці:

— «Всеукраїнська школа свідомого студента» — це досвід втілення реальних ідей, корисної та практичної інформації, яка допоможе досягти власного успіху. Ми гарантуємо атмосферу, яка вмотивує до реалізації власних цілей, навчить брати на себе відповідальність та рухатись тільки вперед!»

    Більшість студентів уперше беруть участь у проекті Черкаського національного. Про школу свідомого студента дізнались від друзів та знайомих, а також через соціальні мережі, зокрема, сторінку Студентської ради ЧНУ у Фейсбуку.

На учасників ІІ Всеукраїнської школи свідомого студента очікували чотири дні тренінгів, екскурсій та інших цікавих заходів. Після завершення Школи вони отримали сертифікати.


 

 

 
Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru