joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

 

     Згідно графіку відкритих занять 9 листопада 2017 року  в I групі III курсу за спеціальністю Акушерська справа викладач Лясковська Наталія Романівна провела відкрите лекційне заняття з неврології та психіатрії з наркологією на  тему «Розлади психічної діяльності при інфекційних і соматичних хворобах. Післяпологові психози. Порушення психіки під час клімаксу. Шизофренія. Маніакально-депресивний психоз.».

     Мотивуючи студентів до активної пізнавальної діяльності, Наталія Романівна наголосила на значимості даної теми для медичного працівника, адже в час технічного процесу, нестійкого соціально-економічного становища, бойових дій на сході нашої країни виникають чинники для розвитку шизофренії, маніакально-депресивного синдрому, розладів психічної діяльності.

     Враховуючи об’ємність даної теми, Наталія Романівна зуміла раціонально розподілити час для викладення навчального матеріалу, застосувавши різноманітні форми та методи роботи на занятті. За методикою випереджаючого навчання, студенти представили частину лекційного матеріалу у вигляді міні-проектів, що показало їх здатність до науково-пошукової діяльності, розвитку аналітичного мислення та творчості.

     Вдало підібрані викладачем відеосюжети та навчальні фільми сприяли усвідомленому засвоєнню навчального матеріалу у нетрадиційній формі. Цікавими були відеотести на виявлення психічних розладів, а також визначення ознак захворювання героїні переглянутого уривку мультфільму.

     Креативність заняття, його інтенсивність сприяли тому, що вивчена тема надовго запам’ятається і студентами, і присутнім викладачам.

     Заняття завершилося узагальненням, закріпленням та систематизацією навчального матеріалу викладачем у вигляді опитування студентів і виконання ними базових тестових завдань Кроку М.


 

 
Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru