joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

     29 листопада 2017 року у коледжі відбулося відкрите заняття з англійської мови за професійним спрямуванням з теми “Серцево – судинні захворювання. Запобігання серцево – судинним захворюванням. Пасивний стан.” Заняття проводилося у II групі IV курсу за спеціальністю “Лікувальна справа” викладачем Островською Оленою Олегівною.

    Тема відкритого заняття є досить актуальною для кожного з нас. Слід відзначити, що викладач зуміла вміло поєднати тему захворювань серцево – судинної системи та їх профілактики з життєвим досвідом студентів. Різноманітність форм та методів роботи на занятті були спрямовані на досягнення поставленої мети.

    Олена Олегівна мала позитивний контакт з аудиторією, вміло активізувала роботу студентів на занятті, спрямувавши їх навчальну діяльність у необхідному руслі. Розроблені завдання були не тільки актуальні та цікаві, а й спрямовані на розвиток комунікативних вмінь та навичок студентів. При створенні методичної розробки заняття викладач використала автентичну Британську літературу. Наочність та відеоматеріали, вдало підібрані викладачем, сприяли зацікавленості студентів у вивченні матеріалу. Студенти розробили інструкцію як доглядати за своїм серцем та запобігти серцево – судинним хворобам.

     Аналізуючи заняття, студенти висловлювали свої думки з теми, виконували інтерактивні та граматичні вправи у вигляді гри, розповідали про потік кровообігу у серці, писали диктант. Викладачем була організована робота у парах, де досліджувалися буклети щодо серцево – судинних захворювань, їх симптомів, факторів ризику та методів профілактики. Студенти проявили здатність до пошуку, оброблення та аналізу інформації з різних джерел та застосували здобуті знання у практичних ситуаціях.


 

 

 

 
Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru