joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

В цей день студенти мали можливість по особливому дарувати один одному обійми, поцілунки, листівки з привітаннями та зізнаннями.

У багатьох країнах світу сьогодні відзначають День усіх закоханих – День святого Валентина.

Історія походження цього свята оповита численними легендами та міфами. В одній із них ідеться про те, що ніби був такий собі простий римський священик Валентин, якого під час гонінь на християн імператором Клавдієм у 269 році схопили, піддали жорстоким тортурам, а потім стратили. Начебто він не тільки проповідував християнство, але й вінчав за християнським звичаєм молодят. Згодом понівечене тіло Валентина християни поховали в катакомбах біля Фламінієвої дороги.

Вже в 350 році на місці його могили спорудили базиліку. В 496 році папою Геласієм був встановлений день пам’яті цього святого (14 лютого), однак у 1969 дата була викреслена з календаря католицької церкви, оскільки Валентина визнали постаттю міфічною, і жодного підтвердження існування такого священика не було знайдено.

Наприкінці середніх віків в Англії з’явився звичай у день святого Валентина надсилати коханій записку з освідченням у коханні. Такі послання почали називати «валентинками», і дівчата навзаєм відповідали коханим, називаючи їх Валентинами. Звичай обмінюватися «валентинками» зберігся і до сьогодні.

День святого Валентина надзвичайно популярний серед студентства, адже ніщо так не налаштовує на кохання, як молодість, нуртуюча у жилах кров і розкута атмосфера студентської тусовки. Воістину в цей період життя від кохання просто нікуди сховатися, нікуди втекти. Адже навіть якщо студент вирішить піти в глибоку оборону, скажімо, з наміром не нашкодити навчанню, то кохання все одно просочиться крізь наглухо зачинені двері аудиторії. І ти не встигнеш помітити, як Купідон, влетівши раптово в кватирку і зумівши заховатися від суворого погляду викладача, проб’є стрілою твоє юне і беззахисне серце. Якщо вже бідолаха Купідон, виснажений постійними тренуваннями у стрільбі з лука, примудрився не промахнутися, — бути біді. У студентській душі негайно спалахне вогонь.

Бажаємо всім бути здатними на щиру, добру любов, і хай вона по можливості буде взаємною та справжньою у всі дні календаря.

А 14 лютого…. А святого Валентина чи не святого… Давайте  менше чубитися навколо цього дня.  Чи не доцільніше помолитися до Бога про таку любов для ближніх та для себе? І подарувати комусь валентинку нашої особливої уваги, вдячності, визнання.


 

 

 
Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru