joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

    Щороку у Всесвітній день охорони праці, 28квітня, згідно з Указом Президента України від18.08.2006р. у медичному коледжі проводять День охорони праці.

Цього року девіз Всесвітнього дня охорони праці «Захищене і здорове покоління» збігається із завданнями і метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня.

З нагоди проведення Дня охорони праці у закладі були проведені такі заходи:

     Створений організаційний комітет щодо підготовки та проведення заходів до Дня охорони праці у коледжі.

     Проведено оперативну перевірку дотримання правил з охорони праці та інструкцій в окремих підрозділах:

     КДП навчального корпусу №1;

     КДП навчального корпусу №2;

     КК на базі Ківерцівського КЗ  РТМО;

     КК на базі інфекційного відділення.

    Перевірені журнали реєстрації інструктажів з питань охорони праці. Журнали ведуться в належному стані, інструктажі проводяться вчасно. У наявності є всі необхідні інструкції. Підрозділи забезпечені первинними засобами пожежогасіння. Є в наявності схеми евакуації на випадок пожежі і правила дій у випадку пожежі.

       Проведені рейди комплексного обстеження стану охорони праці на робочих місцях слюсаря-сантехніка, двірника, сторожа, лаборантів, студентів.

      Умови праці на робочих місцях оптимальні, виробниче обладнання безпечне, місцеве освітлення відповідає санітарним нормам, наявні інструкції з охорони праці. Вчасно проводяться інструктажі з охорони праці та пожежної безпеки для працівників даних професій.

    На заняттях з дисципліни «Основи охорони праці та охорона праці в галузі» викладач Ревко І. О. зі студентами 3-го курсу 1- 3 лікув. груп розглядали проблеми щодо дитячої праці, популяризації культури безпеки і гігієни праці, щодо рівня травматизму та смертності на виробництві.

     Враховуючи, що в країні триває активна фаза всебічного реформування економіки, завдання держави – зберегти молоде поколінн , як безцінний потенціал для майбутнього становлення ефективної та сильної держави.

      Випущені стінгазети до Всесвітнього дня охорони праці.

     23 – 25 квітня серед студентів був проведений конкурс малюнків на тему «Охорона праці очима студентів коледжу». Студенти 3 курсу 1-3 лікув. , 4 курсу 2 сестр. груп активно взяли участь у конкурсі,  в якому продемонстрували свою творчість та здібності. Переможцями конкурсу стали  студентка 3курсу 3лікув. групи Ліхван Наталя та студентка 4 курсу 2 сестрин. групи Мелешко Анастасія.

     Розповсюджена наочна агітація з метою ознайомлення із знаками безпеки. Студенти із цікавістю розглядали знаки, які часто зустрічаються у їхньому житті, вивчали їх назви ,шукали знайомі і знайомилися з новими.

     Проведений круглий стіл зі студентами 2 курсу1акуш. групи з нагоди Дня охорони праці у коледжі.

       Інженер з охорони праці Вашкевич О. В. ознайомила присутніх зі «Зверненням організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні», розповіла студентам про історію відзначення Дня охорони праці у світі та в Україні. Ольга Володимирівна акцентувала увагу студентів на меті і девізі цьогорічного проведення Дня охорони праці, що приурочений до Всесвітнього дня боротьби зі дитячою працею, який відзначають 12 червня.

     Вона зауважила, що недобросовісні роботодавці приховують дитячу працю. За результатами державного нагляду, спрямованого на запобігання економічній експлуатації молоді, зокрема дітей, виявлено, що 65% перевірених підприємств, де використовують працю неповнолітніх, порушують права дітей.

    Зазвичай молоді працівники не повідомляють про випадки порушень щодо них законодавства про працю та охорону праці, тому що вони зацікавлені у збереженні своїх робочих місць. Але виробнича травма, яку молода людина отримала на початку свого трудового життя, може призвести до довгострокових порушень її здоров’я, через що вона не зможе бути активним членом суспільства і не скористається набутими знаннями під час навчання.

Інженер з охорони праці закликала молоде покоління ніколи у своєму трудовому житті не приховувати будь - які виробничі травми.

      Страховий експерт з охорони праці Ківерцівського відділення УВД ФСС Управління у Волинській області Кудренко Л. М. розказав студентам про порядок призначення та здійснення страхових виплат у разі настання нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання. А саме про те, які особи підлягають страхуванню від нещасних випадків, які є страхові виплати і з чого вони складаються, які права мають страхові агенти.

     Зі змістовними доповідями з презентаціями про шкідливість комплексу небезпечних чинників на здоров’я медичних працівників різного профілю виступили студенти:

«Внутрішньолікарняні інфекції» - доповідачі  Мельник Вікторія, Тхір Марія;

«Охорона праці у рентгенкабінеті» - доповідачі Тарасюк Іванна, Ройко Катерина;

« Охорона праці у пологовому відділенні» - доповідачі Бабюк Тетяна, Тамощук Вікторія;

«Охорона праці в терапевтичному відділенні» -  доповідачі Динь Діана, Богачевська Ірина;

« Елекробезпека у лікувально – профілактичному закладі» - доповідачі Лисюк Вікторія, Наумчик Ольга.

      На виконання вимог Конституції України щодо забезпечення належних,безпечних і здорових умов праці та виконання вимог України «Про охорону праці» інженер з охорони праці постійно працює згідно плану роботи інженера з охорони праці на 2018 рік.

     Проведено оперативну нараду, на якій підведені підсумки проведення заходів до Дня охорони праці.

     Відзначено, що заходи проведені в обсязі згідно робочого плану,  змістовно, цікаво, пізнавально.

     Інженер з охорони праці       О. Вашкевич


 

 

 

 
Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru