joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

     З 26 по 30 березня в коледжі проходив тиждень циклової комісії  природничо-наукової підготовки. В рамках тижня було проведено ряд заходів.

     26 березня організовано круглий стіл на тему «Ваше здоров’я в ваших руках», який провела викладач медичної біології Ковальчук Н. Г.  Мета заходу: формування у студентів потреби в збереженні свого здоров’я, викликати бажання займатися спортом, виховати культурно-гігієнічні навики, а також навчитись брати участь в  активних дискусіях. Студенти висловили свою точку зору по даному питанню, а також відповіли на питання, що таке здоровий спосіб життя і його складові. У результаті дискусії була вироблена спільна думка, підведено підсумки і прийнято звернення до студентів та працівників коледжу з метою збереження здоров`я.

     27 березня було проведено конференцію на тему «Позитивний вплив людини на навколишнє середовище», яку організувала викладач основ екології та профілактичної медицини Бурбан І.Ю. Метою конференції було розвивати у студентів професійні вміння та  навички пошуково-дослідницької діяльності.

     28 березня викладач дисципліни «Безпека життєдіяльності» Радченко С. А. організувала зустріч студентів другого курсу лікувального відділення з провідними фахівцями відділу екологічної освіти та рекреаційної роботи

Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща» Семенюк Юлією Сергіївною і Нечипоруком Максимом Анатолійовичем.

     Студентам було цікаво дізнатися, що парк створено з метою збереження цінних природних та історико-культурних комплексів. Юлія Сергіївна наголосила, що цей природний комплекс зберігає надзвичайно багате біорізноманіття, тут наявні рідкісні види тварин та рослин. Провідний фахівець з рекреації КНПП Нечипорук М.А. ознайомив студентів з туристичними маршрутами та екскурсіями в Цуманській пущі. Зустріч була цікавою і змістовною.

     29 березня Дубас І.Р., викладач анатомії, провела анатомічну вікторину. Метою вікторини було підвищення інтересу студентів до анатомії людини, поглиблення знань з дисципліни. Переможцями вікторини стали  Мельник Руслана, Склезь Анна, Мельник Олександр, Степанюк Орест, Тимонік Анна, Баюк Богдана

    

 

     Кожний день тижня був цікавим і незабутнім. Заходи, проведені в рамках тижня, викликали зацікавленість у студентів, а також заоохотили до вивчення дисциплін природничо-наукового циклу.

 

 

 
Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru