joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

   У санаторії «Дачний» проходять курс реабілітації діти, що мають органічні ураження центральної нервової системи, та діти  з кохлеарними  імплантами. Ці діти потребують особливої уваги і так прагнуть спілкування та нових вражень.  Яскравості та позитиву в буденне життя реабілітаційного центру додали студенти  Ківерцівського медичного коледжу. Для дітей з особливими потребами, їх батьків та персоналу санаторію лунали дзвінкі пісніу виконанні вокальних   груп та солістів коледжу, що підіймали в залі бурю овацій.

     Крім того, аматорська волонтерська студентська група додала неймовірних вражень та викликала шалені емоції  розважальними номерами та імпровізованим боді-артом, вимальовуючи на личках діток  кумедні вусики.

     Таке спілкування корисне не тільки тим, хто проходить реабілітацію, а й студентам – медикам.

     PS: Найбільше щастя і радість у житті — це діти. Їх веселий сміх, життєрадісні обличчя, повсякденні відкриття, безпосередність і цікаві очі не можуть не зворушити душу. Заради них ми готові на все. Але скільки треба мудрості, сили, любові, щирості, терпіння і доброти вкласти в їхні серця, щоб ці діти виросли справжніми людьми. Адже від того, якими ми їх виховаємо, чому навчимо, залежить не тільки їхнє майбутнє, але й наша з вами старість, зрештою,  і майбутнє всієї країни.

     Саме цієї мудрості, сили, любові, щирості, терпіння бажаємо усім батькам. І тим, хто уже став ними, і тим, хто  стане в майбутньому. У всіх нас – дорослих є важлива місія — вести дітей у світ прекрасного, напоїти кожне дитяче сердечко любов’ю, світлом доброти і людяності, навчити відрізняти добро і зло, вчити мріяти і творити, прагнути бути найкращим. 

 

 

 

 

 

 

 

 
Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru