joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

До дня захисника України і Дня українського козацтва в бібліотеці коледжу було проведено свято «Козацтво та Покрова Пресвятої Богородиці».

    Свято Покрови, котре припадає на 14 жовтня – одне з найшановніших. Традиційно Покрова вважалася захисницею і покровителькою України. Особливо популярним це свято було у запорозьких козаків. На честь Покрови народні звитяжці будували церкви, перед походами молилися святій покровитель ниці й захисниці, щоб вона допомагала їм у боях з ворогами.

     14 жовтня є офіційним святом – Днем українського козацтва. Покрова вважається також заступницею жіночої і дівочої долі, доброю покровителькою жіночого рукодільництва.

     Студенти гуртожитку представили цікаву презентацію про походження цього свята, про козацькі звичаї та обряди. Вихователі Ревко Інна Олексіївна та Юшинова Тетяна Анатоліївна провели історичну вікторину, в якій  студенти розширили свої знання про козаків, їх традиції, побут, звичаї тощо.

     На завершення свята студенти переглянули фільм «Історія створення козацтва», ознайомились з книжковою виставкою «Захисники Вітчизни».


 

 

 
Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru