joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Гра – вікторина  «Країни та міста Європи»

         13 травня в медичному коледжі відбулась гра – вікторина  «Країни та міста Європи», присвячена Дню Європи. Захід проводився з метою поглиблення знань студентів про Європу і країни, що входять до складу ЄС; формування європейського світогляду; виховання поваги до національних, духовних, культурних надбань європейських народів.

Гаслом гри – вікторини  були слова відомого французького філософа Фужере де Монброна: «Світ схожий на книгу, і той, хто знає тільки свою країну, пройшов у ній лише першу сторінку».

Для початку учасникам команд лікувально-стоматологічного та сестринсько-акушерського відділень було запропоновано зіграти конкурс «Бліц». Захоплюючими та цікавими стали для студентів конкурс «12 зірок» та гра «Третій зайвий», в ході якої треба було знайти зайвий термін, який не характеризує дану країну.

         Європа – це видатні постаті, цікаві люди, великі науковці. Завданням наступного туру було відгадати людину, яка зображена на фото, вказати її професію та країну, де вона народилася. Студенти мандрували по країнах віртуально. Ведучі заходу Деркач Наталія та Місько Тетяна описували країну, а учасники вікторини відгадували, про яку країну йшла мова.

Людина повинна вміти відстоювати свою думку, життєву позицію. Саме такі люди потрібні Україні, які в майбутньому можуть стати розумними політиками, вмілими стратегами і тактиками. Цьому і був присвячений тур «Майбутній оратор». Ми завчасно попросили учасників команд висловити свою думку з питання «Чому Україна зробила свій європейський вибір?». Свою точку зору з даного питання переконливо відстоювали Бенесько Ганна і Лавринюк Анна.

Перемогу здобула команда лікувально-стоматологічного відділення «Євростар». Вітаємо переможців Бенесько Ганну, Думич Софію, Козакевича Кирила, Любчика Олександра, Мокич Вікторію, Назарчука Владислава, Петрук Світлану, Царюк Анну.

Дякуємо учасникам команди сестринсько-акушерського відділення «Переможці» Басюк Аміні, Годунок Наталії, Лавринюк Анні, Льодовій Марії, Назарчук Світлані, Томчук Ярославі, Форостян - Сороці Ользі, Чекалюк Тетяні. Усі учасники заходу отримали грамоти та подяки за перемогу і участь у грі-вікторині.

Висловлюємо також подяку Козинець Ірині за участь у музичних паузах.

Цікаві розвиваючі завдання, творчі конкурси та віртуальні мандрівки безперечно активізували пізнавальну діяльність студентів, збагатили їх географічною інформацією та переконали у тому, що ми - європейці настільки, наскільки ми – українці; і лише відчувши себе справжнім українцем, можна збудувати свій український дім за європейськими стандартами.

Отже, студенти зробили ще один крок до пізнання європейських країн, до усвідомлення необхідності європейської інтеграції нашої держави.


Европа
Европа Европа
Европа
Европа Европа
Европа
Европа Европа
Европа
Европа Европа
Европа
Европа Европа
Европа
Европа Европа
Европа
Европа Европа
Европа
Европа Европа
Европа
Европа Европа
Европа
Европа Европа
Европа
Европа Европа
Европа
Европа Европа

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru