День медичного працівника – особливе свято. Цього дня кожна людина від щирого серця висловлює подяку усім, хто причетний до медичної галузі, за радість здоров’я і диво життя. За цим стоять недоспані ночі, щоденна кропітка праця, постійне інтелектуальне зростання, нечувана фізична витривалість, море опрацьованої наукової інформації, океан людського болю, який щодня медики пропускають через своє серце.

Детальніше...

      Студенти сестринсько-акушерського відділення Ківерцівського фахового медичного коледжу  І та ІІ курсів, майбутні акушерки, прийняли активну участь у вебінарі, який відбувся 19 травня 2021 року та був організований і проведений Міжнародним благодійним фондом «ОМНІ-мережа для дітей», Громадською організацією «Об’єднання батьків дітей з розщілиною хребта і гідроцефалією «Сяйво духу» на тему: «Spina Bifida - гідроцефалія: основи міждисциплінарної опіки».

Детальніше...

     З метою тісної співпраці та обміну досвідом студенти ІІІ -ІV курсів та молоді викладачі Ківерцівського медичного коледжу відвідали Медичний інститут Волинського національного університету ім. Л. Українки.   Дружній і теплий прийом  працівників та членів студентського активу наша делегація відчула із перших хвилин знайомства.

Детальніше...

День відкритих дверей – це не лише цікава подія, а й важливий крок до прийняття відповідального рішення, від якого залежатиме професійне майбутнє молоді.

13 червня 2021 року у Ківерцівському  фаховому медичному коледжі відбувся День відкритих дверей.  Коледж радо відкрив свої двері для майбутніх абітурієнтів. У ході зустрічі абітурієнти та їх батьки мали змогу ознайомитися з особливостями вступної кампанії Ківерцівського фахового  медичного коледжу у 2021 році, поспілкуватися з адміністрацією,  викладачами і здобувачами освіти та розпитати їх про особливості навчання в медичному коледжі.

Детальніше...

     Коли приходить весна в Україну, пробуджується і воскресає природа, відроджується життя і надходять Великодні свята, сідають люди у своїх оселях біля печей, свічок і беруться за давнє-прадавнє ремесло - розписування писанок. Звичай писання писанок українцями знаний усіма слов'янами, румунами, греками, німцями, литовцями, латишами. 

Детальніше...

      Абітурієнти, які вступають на базі 11 класів мають право (згідно Правил прийому) вступати до коледжу за результатами ЗНО або вступних іспитів (за будь-якою комбінацією).

      Заяви до приймальної комісії подаються (за результатами ЗНО) через електронний кабінет вступника з 14 липня по 2 серпня.

      Якщо абітурієнт виявив бажання вступати за результатами вступних іспитів, документи подаються з 14 липня по 26 липня.

Детальніше...

З 15 по 19 березня в коледжі проходив тиждень циклової комісії  природничо-наукової підготовки.

Переглянути

    26 травня у актовій залі Ківерцівського фахового медичного коледжу відбулась презентація повного нецензурованого видання творів письменниці у 14-ти томах. Захід відбувся за участі ректора Волинського національного університету імені Лесі Українки Цьося Анатолія Васильовича, проректора з наукової роботи Ульянова Вадима Олексійовича, проректора з навчально-виховної роботи Благовірної Наталії Богданівни, адміністрації коледжу, викладачів та студентів. Офіційна презентація 14-томника відбулась у Києві в лютому цього року в рамках проєкту «Леся Українка: 150 імен», приуроченого 150-річчю від дня народження письменниці.

Детальніше...