joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

  5 лютого 2020 року на базі коледжу відбулося засідання обласного методичного об'єднання методистів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації Волинської області.

   З привітальним словом звернулася до присутніх директор коледжу, доктор біологічних наук, доцент Комшук Т. С., яка зазначила, що невід’ємною складовою організації освітнього процесу в коледжі є цілісна система методичної роботи, яка забезпечує умови для постійного вдосконалення фахової майстерності педагогічних працівників через упровадження в освітній процес сучасних освітніх технологій.  Директор розповіла про навчальний заклад та перспективи його розвитку, побажала учасникам засідання успіхів і натхнення у роботі.

     Методист коледжу Фурман О. М. окреслила нові підходи до організації методичної служби у закладі освіти та висвітлила доповідь з означеної теми: «Модернізація змісту, методів, форм методичної роботи як чинник розвитку професійної компетентності педагогів». Для того, щоб налаштуватися на продуктивну роботу під час засідання та визначити про що буде йти мова за «круглим столом», присутнім було запропоновано висловити асоціативні поняття до ключового виразу «Модернізація освіти». Застосування методики брейнстормінгу дозволило згенерувати думки та ідеї учасників засідання та провести його у активній формі.

     Методику організації самостійної роботи студентів у контексті розвитку сучасної освіти висвітлила у своїй доповіді Федік Ю. М., голова предметної методичної комісії викладачів іноземної мови.

     Особливий акцент на засіданні здійснювався на інноваціях в освіті, як вимозі часу, передумові якісної організації освітнього процесу та продуктивного навчання.

     Для підведення підсумків доповідей та з метою представлення думки аудиторії в режимі реального часу присутні взяли участь у он-лайн голосуванні та он-лайн вікторині.

   У рамках методоб'єднання учасники також переглянули постановку студентської театральної студії коледжу «АрТ-КоМоРа». Вистава була виконана за мотивами всесвітньовідомого роману сучасного французького письменника та драматурга Еріка-Емануеля Шмітта «Оскар і Рожева пані». Напередодні Міжнародного дня онкохворої дитини,  показ вистави був покликаний привернути увагу до проблем невиліковнохворих, підвищити рівень медичної, хоспісної та паліативної допомоги шляхом обговорення в суспільстві даної теми, підвищити обізнаність та розуміння медичних, соціальних та духовних потреб пліативних хворих і їх сімей.

     Засідання методоб´єднання пройшло у довірливій, щирій, пізнавальній і творчій атмосфері.

 

 

 
Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru