joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

     Стипендіальна комісія Ківерцівського медичного коледжу створена для вирішення питань щодо призначення академічних та соціальних стипендій, спірних зокрема, щодо надання матеріальної допомоги та заохочень за особливі успіхи у навчанні, за участь у громадській, спортивній та науковій діяльності.

     До складу стипендіальної комісії входять керівник навчального закладу, його заступники, завідувачі відділень, представники бухгалтерії, уповноважена особа з питань прийому документів та формування особових справ студентів, що претендують на соціальну стипендію. Не менше 50% членів стипендіальної комісії  становлять представники органів студентського самоврядування, голова Студентської Ради коледжу та заступник голови, представники первинних профспілкових організацій,  голова ППО студентів коледжу та старости груп.

     Тільки за поданням стипендіальної комісії керівник навчального закладу затверджує реєстр осіб, яким призначена академічна або соціальна стипендія.

     Зауважимо, що в своїй роботі стипендіальна комісія Ківерцівського медичного коледжу керується законами, нормативно-правовими актами, постановами Кабінету Міністрів України, Правилами призначення академічних та соціальних стипендій  в коледжі, статутом коледжу, що визначають права та обов’язки осіб, що навчаються.

 

 

 

 
Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru