joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

       26 вересня 2017 року у коледжі відбулося відкрите лекційне заняття з медичної біології на тему «Хромосомні хвороби та методи їх діагностики». Заняття проводилося у 2 групі 2 курсу за спеціальністю «Сестринська справа» викладачем вищої категорії Ковальчук Нелею Григорівною.

      Лекція була інформативна, пізнавальна, і що найголовніше – спрямована на практичну діяльність майбутніх медичних сестер. Були використані різноманітні методи і форми подачі нового матеріалу, кваліфіковано реалізовані такі принципи навчання як наочність, науковість, структурна послідовність. Викладач вдало, відповідно до теми, підібрала відеофрагменти, які сприяли зацікавленості студентів у вивченні матеріалу. Мікроклімат на занятті активізував пізнавальну діяльність студентів.  

      Змістовними і цікавими були міні-проекти, створені студентами Козинець Іриною, Деркач Наталією, Грисюк Юлією. Матеріали, представлені другокурсниками, містили інформацію про важливість розвитку творчих та пізнавальних здібностей дітей із синдромом Дауна. Студентка гуртка медичної біології Місько Тетяна повідомила про результати студентського дослідження на тему «Аналіз захворюваності на синдром Дауна у Волинській області».

      Під час обговорення викладачі, які були присутні на занятті, відзначили різноманітність використаних викладачем методичних прийомів для досягнення поставленої мети.  Заняття було проведено на високому науково-методичному рівні. 


 

 

 
Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru