joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

     9-10 листопада 2018 освітньо-методичний центр «Dinternal Education» та видавництво «Pearson» у партнерстві з Київським національним торговельно-економічним університетом об’єднав освітян з різних куточків України для вивчення новітніх тенденцій у сфері викладання англійської мови. «Partners in Learning, Partners in Teaching» – таким стало гасло цьогорічного Форуму фахівців англійської мови.

      Форум став не тільки масштабною освітньою подією, а ще й платформою для спілкування, нових знайомств. У форумі також взяли участь викладачі Ківерцівського медичного коледжу – Федік Ю. М. та Чахрайчук Н.М.

     Впродовж двох днів учасники прослухали виступи тренерів з Великої Британії (Майк Мейор, Майкл Хадсон), Угорщини (Ержбет Жибі), Німеччини (Еван Френдо) та України (Сергій Квіт, Микола Скиба). Спікери заходу розповіли про світові тенденції у розвитку освіти, професійно-орієнтоване викладання англійської мови, використання сучасних технологій для ефективного засвоєння навчального матеріалу. Учасники заходу отримали змогу одними із перших познайомитись з цьогорічними новинками видавництва Pearson – підручником з бізнес-англійської Business Partner nа підручником із загальної англійської для проміжних рівнів Speakout plus.


 

 

 
Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru