joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

    З 5 – 9 листопада в Києві проведено Міжнародний тиждень Програми Європейського Союзу Еразмус+. Заходи в рамках Інформаційного тижня організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні спільно з Представництвом Європейського Союзу в Україні, Виконавчим Агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури, Міністерством освіти і науки України у тісній співпраці з Національними Агентствами Еразмус+ Європи, Національними Еразмус+ офісами країн-партнерів, Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Київським університетом імені Бориса Грінченка. Україна є країною-партнером програми Еразмус+, що підтримує проекти, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, професійну підготовку, молодіжну політику та спорт. Всі напрями мають різні можливості відкриті для країн-партнерів.

     У сфері вищої освіти українські вищі навчальні заклади можуть брати участь в таких напрямах міжнародного виміру програми Еразмус+:

  • навчальна мобільність працівників та студентів ВНЗ (проекти міжнародної кредитної мобільності) на основі між інституційних угод (колишній Еразмус)
  • реалізація спільних магістерських програм та отримання індивідуальних стипендій (ступенева мобільність Еразмус Мундус)
  • розвиток потенціалу вищої освіти – реформування вищої освіти
  • стратегічні партнерства
  • альянси знань
  • напрям Жана Моне з Європейських студій

     5 листопада 2018 р. Національний Еразмус+ офіс в Україні за підтримки Київського національного університету імені Тараса Шевченка в рамках Міжнародного інформаційного тижня Програми ЄС Еразмус+ провели захід «Гранти для проектів міжнародної співпраці: конкурси і рекомендації для успіху».  В заході взяли участь викладачі Ківерцівського медичного коледжу –  Фурман О. М. (методист коледжу) та Чахрайчук Н. М.

     Під час заходу, увагу учасників звернули на важливості впроваджених проектів Еразмус+ за всіма напрямами. Спікери наголосили на додатковому вікні фінансування проектів Еразмус+ саме для України та розповів про розподіл коштів між потенційними проектами КА1: Академічна мобільність, КА2: Розвиток потенціалу вищої освіти та Жан Моне, заохотивши новачків до участі в конкурсах Еразмус+ 2019-2020 рр.

Під час заходу, для зацікавлених у впровадженні проектів зі сфери молоді було розкрито сутність та особливості проектних заявок на напрями КА2: Стратегічні партнерства, альянси знань, розвиток потенціалу у сфері молоді.

     8 листопада 2018 р. в рамках Міжнародного інформаційного тижня Програми ЄС Еразмус+ відбувся захід «Знайдіть грант для себе: обміни, навчання, викладання, підвищення кваліфікації, дослідження та волонтерство».  У заході взяли участь викладачі Ківерцівського медичного коледжу – Чахрайчук Н. М. та Федік Ю. М.

    Головним завданням заходу було познайомити учасників з грантовими індивідуальним можливостями у сферах вищої освіти та молоді для студентів, випускників та викладачів університетів. Відповідно, програма заходу складалася з практичних презентацій представників грантових програм ЄС та представників університетів Європи, а також історій успіху студентів обмінів та випускників магістерських програм Еразмус+ та Коледжу Європи.


 

 

 

 
Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru