joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

        Тиждень хірургічно-акушерських дисциплін проводився з 3 по 7 грудня. Приймали участь: викладачі – В. Кислюк, Н. Недільська, О. Романішина, Т. Маєвська, В. Дутік, О. Звоздяк; бібліотекар коледжу – Л. Палійчук; вихователь гуртожитку – Т.  Юшинова; гуртківці та студенти 3-4 курсів.

     До Дня інвалідів зробили студентський волонтерський виїзд в санаторій «Дачне» до дітей з обмеженими фізичними можливостями і провели благодійний захід «Зроби світ щасливим»: дарували подарунки, діти сяяли від малюнків на тілі боді арт, хто міг – танцювали в колі наших студентів.

 Викладачі циклових комісій з метою самовдосконалення, покращення якості викладання предметів в бібліотеці коледжу провели «круглий стіл» за темою: «Нове в акушерстві та хірургії», переглянули навчально-пізнавальні фільми – «Малоінвазивні операції», «5 неймовірних хірургічних операцій», «50 відтінків акушерської професії», «Інноваційні технології в акушерстві і гінекології», також ознайомилися з профільними статтями журналів «Сімейна медицина», «Здобутки клінічної і експериментальної хірургії», «Асоціація акушер-гінекологів України», «Жіночий лікар».

     Серед студентів на практичних заняттях х хірургії, акушерства і гінекології проведено інформаційну платформу: «Медична реформа в дії».

     В розрізі тижня ХАД під головуванням Валентини Кислюк проведено круглий стіл на базі ЛБМК за темою «Інтерактивні форми та методи навчання при викладанні дисциплін професійної та практичної підготовки», дискусія між викладачами Луцького, Ківерцівського та Ковельського медичних коледжів була активною, налаштованою на вдосконалення педагогічної майстерності викладачів.

     Студенти 4 курсу лікувального відділення прийняли участь в олімпіаді з хірургії та акушерства за нетиповими тестами, що створило атмосферу конкуренції в пошуку правильних відповідей. Кращою була студентка 4 курсу, 2 лікувальної групи Алла Гаврук.

     Чималий інтерес серед студентів 3-4 курсів та студентів, які проживають в гуртожитках викликав захід санітарно-освітнього спрямування «Захисти себе» по профілактиці ВІЛ-інфекції. Після обговорення проблеми учасники переглянули відеофільми «Реплікація віруса» та «СНІД».

     Підсумки проведеного тижня ХАД проходили в доброзичливій атмосфері за участі методиста коледжу О. Фурман з переглядом фотовиставки «Калейдоскоп студентського життя».

Голови ЦМК акушерських і хірургічних дисциплін

В. Кислюк, Н. Недільська


 

 

 
Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru