joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Педагогічною наукою доведено, а практикою підтверджено, що розвиток особистості безперервний. Становлення спеціаліста відбувається не тільки на лекціях, семінарах, практичних заняттях, а й в позааудиторний час в атмосфері вільного спілкування, праці, дозвіллі. Одним з традиційних видів такої роботи в нашому коледжі є тижні циклових комісій.

З 25 по 29 березня в коледжі проходив тиждень циклової комісії  природничо-наукової підготовки. У рамках тижня було проведено ряд заходів.

25 березня був організований «круглий стіл» на тему «Проблеми харчування в сучасних умовах», який провела викладач основ екології та профілактичної медицини Бурбан І. Ю. Мета заходу: привернути увагу студентської молоді до сучасних проблем харчування, розповісти про види дієт і чому вони не працюють, донести інформацію про важливість збалансованого харчування і його роль у збереженні здоров'я. Також було привернуто увагу аудиторії і до інших чинників, які впливають на здоров'я, а саме: режим дня, водний баланс, здоровий сон, стресостійкість… На основі цих питань була проведена дискусія з учасниками «круглого столу», де студентів закликали уважніше ставитися до свого харчування, аби зберегти здоров’я.

26 березня відбулось відкрите засідання гуртка з фармакології та медичної рецептури на тему «Вивчення лікарської рослинної сировини у Волинській області та її медичне значення» (керівник гуртка Корпан В.О). Засідання гуртка було спрямоване на дослідження використання лікарської сировини в народній медицині, її вирощування, заготівлю, покази до застосування, протипокази до застосування, побічні дії. Робота над даною темою сприяє формуванню у студентів фармакологічного мислення та аналізу проблем у сучасній фармації.

  27 березня було проведено конкурс санбюлетнів на медичну тематику, який організувала викладач основ медичної інформатики Грабовська І.Г.. Конкурс тематичних санбюлетнів викликав жваве обговорення серед студентів та суперечливі оцінки журі. За активність і креативність у конкурсі дякуємо таким студентам коледжу: Миронюк Богдані, Палій Юлії, Панасюк Анастасії, Пугач Катерині, Созонюк Вікторії, Чекалюк Галині, Власюк Наталії, Гнатюк Іванні, Дричик Лілії, Занюк Яні, Кондратюк Олександрі, Коваль Аліні, Смоляр Іванні, Лавришик Дар’ї. Їх роботи були визнані найкращими.

28 березня було проведено анатомічну конференцію на тему «Цікаві факти про людський організм», яку організувала викладач анатомії людини Кравчук Н. Ю, а підготували студенти 1 курсу 1 групи за спеціалізацією «Акушерська справа». Мета конференції - розвивати у студентів професійні вміння та навички пошуково-дослідницької діяльності,  підвищувати інтерес до вивчення анатомії людини.

29 березня було підведено підсумки тижня та проведено обмін досвідом.

Проведені заходи активізували пізнавальний інтерес студентів до вивчення дисциплін природничо-наукового циклу, сприяли розкриттю індивідуальних здібностей студентів. Тиждень закінчився, але продовжується невтомна праця викладачів, які постійно підтримують у студентів інтерес та бажання вчитися, пробуджують творчість і активність.


f_2
f_2 f_2
f_5
f_5 f_5
z_1
z_1 z_1
e_5
e_5 e_5
f_3
f_3 f_3
i_1
i_1 i_1
f_6
f_6 f_6
f_1
f_1 f_1
f_4
f_4 f_4
f_7
f_7 f_7
z_2
z_2 z_2
f_8
f_8 f_8
e_1
e_1 e_1
e_4
e_4 e_4
e_2
e_2 e_2
e_3
e_3 e_3
z_3
z_3 z_3
f_9
f_9 f_9

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru