joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Читати – це модно

     Значення книг у житті людини важко переоцінити. З дитячих років вони допомагають нам пізнавати світ, дають поради, засмучують і розвеселяють. Люди, які багато читають, не тільки мають енциклопедичні знання, а й ніби проживають різні життя разом з героями улюблених книг.

     Сила книг безмежна! Вони потрібні нам, як повітря і вода, як світло і тепло. Без них ми сліпі, часто безпорадні. Важко уявити життя без книг: художніх, науково-популярних, довідкової літератури тощо. Протягом усього життя ми звертаємось до них. Вони допомагають нам зрозуміти світ, що нас оточує, відкривають небачені обрії, розкривають таємниці природи, життя, збагачують знаннями, пробуджують мрію. Книги – мудрі друзі, які, не вміючи говорити, розказують нам про незвичайні пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ; вчать розуміти і цінувати працю людей, часто допомагають обрати шлях у житті. Особливо потрібно читати молоді, щоб бути розумними, креативними та успішними.

     В бібліотеці  коледжу експонується книжкова виставка «Запроси до серця книгу», де представлені найяскравіші зірки сучасної української літератури. Вибирайте, читайте, насолоджуйтесь!!! 


Читати - це...
Читати - це модно Читати - це модно
Читати - це...
Читати - це модно Читати - це модно
Читати - це...
Читати - це модно Читати - це модно

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru