joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Засідання історичного гуртка на тему: «Євроінтеграція очима студентів коледжу»

     Євроінтеграція – цивілізаційний вибір України, що посідає особливе місце у системі зовнішньополітичних пріоритетів України.

    З метою підвищення рівня інформованості студентів у сфері європейської інтеграції та євроатлантичного співробітництва України 24 квітня учасниками історичного гуртка було проведено «круглий стіл» на тему: «Євроінтеграція очима студентів коледжу».

    Гуртківці розглянули політичні та економічні переваги інтеграції України у ЄС, заслухали думки «експертів» та «істориків». Під час обговорення дійшли висновку, що інтеграція, в першу чергу, пов’язана зі створенням надійних механізмів політичної стабільності, демократії та безпеки. Проаналізувавши міжнародний досвід, з’ясували, що успішність будь-якої євроінтеграційної політики полягає не в твердженнях і деклараціях про європейський вибір, а в слідуванні принципам та цілям цієї політики.

    Європейський вибір України відкриває нові перспективи співробітництва з розвинутими країнами континенту, надає можливості економічного розвитку, зміцнення позицій України у світовій системі міжнародних відносин. Це – найкращий спосіб реалізації національних інтересів.


 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru