joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

      В історії становлення незалежності нашої країни особливе місце займає день 22 січня 1919 року. 100 років тому Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. З цієї нагоди день з′єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Українською Народною Республікою українці відзначають  як   День соборності України. До цієї видатної події в коледжі пройшов цикл заходів, метою яких було формування національної свідомості та виховання  почуття патріотизму у підростаючого покоління.

     На уроках державності  «Святі Єднання» куратори  розповідали студентам про історичні події тих років, про становлення і розвиток українського національного державотворення, про Акт Злуки, який спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежність, а також переглянули документальні фільми: «Акт Злуки – кроки до мрії»  та  «Злука. День Соборності України (з циклу Перемоги України)» .

     Студенти з цікавістю прослухали історію виникнення свята, жваво розмірковували про поняття соборності України, ознайомилися з виставкою літератури на тему: «Соборність України – від ідеї до сьогодення», яка була оформлена в бібліотеці закладу.  

      З метою  виховання у молоді патріотизму, поваги до минулого українського народу, демократичних цінностей для студентів проведена виховна година на тему: «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг».


 

 

 
Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru