joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Найжорстокішим злочином комуністичного режиму проти українського народу був голодомор 1932—1933 рр. Ця спланована проти українського селянства акція мала ліквідувати основу української нації і національного відродження, зруйнувати незалежні господарства, унеможливити протистояння радянській владі.

З нагоди вшанування пам’яті жертв Голодоморів в Україні  в академічних групах коледжу організовані  та проведені тематичні уроки пам’яті, бесіди, відео-уроки за темами: «І запалали свічки пам’яті та скорботи», «Голодомор на Україні» , «Були колись страшні часи», «З присвятою замордованим голодом…», «Жнива скорботи» , « Свічка пам’яті » , «Кривава ціна українського хліба 20-30-х років ХХ століття»,  «Упокорення голодом»…

Акцент уваги студентів був направлений на збереження пам’яті та поширення правди про трагедію  Голодомору  1932 -1933 років в Україні – геноциду Українського народу, голодоморів 1921 – 1922 років та 1946 – 1947 років.

Особливу увагу приділено поширенню знань про трагічні сторінки історії нашої країни, осмисленню обставин виникнення, перебігу та наслідків творення голоду тоталітарним режимом.

В бібліотеці закладу підготовлено книжково-ілюстративну виставку науково-популярної та художньої  літератури « Україна плакала в скорботі», оформлено тематичну композицію та приспущено прапор із траурною стрічкою.

Студентський актив організував покладання квітів та встановлення лампадок до пам’ятника жертв Голодоморів у місті.

О 16.00 годині студенти разом із своїми сім’ями  долучилися  до  загальноукраїнської акції             « Запали свічку» та  вшанували  пам’ять жертв Голодоморів хвилиною мовчання.

Події тих років назавжди залишаться темною плямою історії нашої держави. Вони ніколи не зможуть канути в небуття, адже за масштабом, жорстокістю, цинізмом і організованістю з боку влади та наслідками для майбутніх поколінь він не має аналогів в історії людства. Саме тому уся країна вшановує пам’ять жертв Голодоморів та політичних репресій, життя яких були забрані «не тому що вони були селянами, а тому що вони були УКРАЇНЦЯМИ!»

 

 

 

 
Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru