joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

      Щорічно 1 грудня в усьому світі відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом.  Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання і його профілактику. 

      З метою профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі, зокрема, ВІЛ/СНІДу, та толерантного ставлення до хворих на ВІЛ/СНІД,  пройшли заходи в Ківерцівському фаховому медичному коледжі.   

      «Хто попереджений – той захищений» -  гасло  цього дня. На виховних годинах студенти  розширили свої знання про небезпеку епідемії ВІЛ\СНІДу.

      Куратори та студенти  говорили  про таємниці вірусу імунодефіциту людини, шляхи та фактори передачі, правила уникнення ризику захворювання. Матеріал був насичений прикладами з життя молодих людей, листами, опублікованими в соцмережах, звернули  увагу  на умови проживання хворих на СНІД та роль держави у допомозі цим людям. 

      У  фойє  та бібліотеці  коледжу було оформлено виставку   буклетів, літератури та санбюлетенів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом..

      Впродовж дня студенти та колектив коледжу носили червоні стрічки, які символізували  солідарність проти стигматизації  людей  хворих на СНІД у суспільстві. 

      Такі заходи допоможуть молоді усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, уберегти себе від  цього страшного захворювання, зробити правильний вибір у житті.

 

 

 
Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru