joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Комшук Тетяна Сергіївна

Директор Ківерцівського медичного коледжу

Доктор біологічних наук, доцент, закінчила Луцький державний педагогічний інститут ім. Лесі Українки за спеціальністю «Вчитель географії і біології». У Ківерцівському медичному коледжі  працює  з 1998 року викладачем фізіології. З 2001 року Тетяна Сергіївна очолює колектив коледжу.


 Буйволенко Світлана Сергіївна

Заступник директора з навчальної роботи

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, закінчила Луцький державний педагогічний інститут ім. Лесі Українки за спеціальністю «Вчитель історії і суспільствознавства». У медичному коледжі працює з 1977 року викладачем історії. На посаді заступника директора з навчальної роботи з 1987 року.


Камінська Людмила Леонтіївна

Застуник директора з гуманітарної освіти і виховання

Закінчила Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю «Менеджер-економіст соціокультурної сфери». На посаді заступника директора з гуманітарної освіти та виховання працює у коледжі з 2004 року. Викладає навчальну дисципліну «Культурологія». 


Бевз Василь Олексійович

Завідувач практики

Спеціаліст вищої категорії, старший викладач, закінчив Саратовський медичний інститут за спеціальністю «Лікувально-профілактична справа». У коледжі працює з 1987 року. Викладає навчальні дисципліни «Догляд за хворими та медична маніпуляцій на техніка», «Військово-медична підготовка та медицина надзвичайних ситуацій». На посаді завідувача практики працює з 1992 року.


Климовець Лілія Анатоліївна

Завідувач сестринсько-акушерського відділення

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, закінчила Івано-Франківський медичний інститут за спеціальністю «Лікар- лікувальник». Працює в Ківерцівському медичному коледжі з 1995 року викладачем педіатрії. На посаді завідувачки сестринсько-акушерського відділення з 2004 року. Є головою профспілки медичних працівників коледжу.


Куцобіна Наталія Євгеніївна

Завідувач лікувально-стоматологічного відділення

Куцобіна Наталія Євгеніївна, кандидат медичних наук, спеціаліст вищої категорії, закінчила Львівський державний медичний університет імені Данила Галицького за спеціальністю «Лікувальна справа». Працює в медичному коледжі з 2002 року викладачем педіатрії. На посаду завідувачки лікувально-стоматологічного відділення призначена у 2011 році.


Фурман Оксана Миколаївна

Методист коледжу

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, закінчила Волинський державний університет ім. Лесі Українки за спеціальністю «Мова і література (англійська)», кваліфікація «філолог, викладач англійської мови і літератури та французької мови». У коледжі працює з 2003 року викладачем англійської мови та основ латинської мови з медичною термінологією. У 2016 році призначена на посаду методиста коледжу.


Матузаєва Надія Олексіївна

Психолог

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, закінчила Волинський державний університет ім. Лесі Українки за спеціальністю «Практика психології в системі освіти». З 1975 року працює в коледжі на посаді викладача, а з 1993 року — практичний психолог коледжу.


 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru