joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

ЦИКЛОВА МЕТОДИЧНА КОМІСІЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ТА ПРАКТИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ (ТЕРАПЕВТИЧНИЙ ЦИКЛ №1 )

Члени циклової комісії

      Циклова комісія професійно-орієнтованих дисциплін терапевтичного профілю №1 створена у 1992 році. До її складу входять викладачі терапії, медсестринства, загального догляду за хворими.

     Кожен член комісії усвідомлює глибину думки Парацельса: «Любов і турбота – найкращі ліки». Щедро і вміло впродовж десятиліть викладачі передають свої знання студентам, прищеплюючи їм почуття милосердя, доброти, поваги до хворого, відповідальності за кожну виконану маніпуляцію, а ще – любов до обраної професії і бажання результативно навчатися, щоб майбутня професія стала улюбленою на все життя.

     

 Н. Шип, голова циклової комісії

   Очолює циклову комісію спеціаліст вищої категорії Надія Олексіївна Шип, для якої праця в статусі викладача розпочалась у 1974 році. Вдумливість, людяність, доброзичливість – характерні риси Надії Олексіївни.

Маючи досвід роботи практичного лікаря, у 1987 році прийшла на викладацьку роботу Тамара Петрівна Писарук. Нині це спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Їй притаманні сучасні знання, інтелект, дисциплінованість, висока внутрішня культура.

Заняття проводить Т. Писарук

З 1987 років працює в коледжі Василь Олексійович Бевз, викладач вищої категорії, завідувач практики.

В. Бевз, викладач терапії

    Василь Олексійович відзначається високою працездатністю, організаторсь-кими здібностями, вміннями приймати самостійні рішення.

    Наталія Леонтіївна Вірук з 1992 р. працює викладачем терапії, основ мед-сестринства. Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Добросовісна, вимог-лива, принципова, постійно працює над підвищенням свого фахового рівня. Викладач створює оптимальні умови для реалізації потенційних можливостей студентів, забезпечує індивідуальну підтримку кожному студенту.

 проводить викладач  Н. Вірук

Л. Бегаль, викладач  внутрішної медицини,

сімейної медицини, медссестринства в геронтології,

геріатрії та паліативній  медицині

      Лариса Володимирівна Бегаль працює в Ківерцівському медичному коледжі з 2013року. Викладач бере участь у науково-практичних конференціях та семінарах, постійно підвищує свій професійний рівень. Працює над методичною проблемою «Впровадження інтерактивних методів навчання».

Заняття проводить Л. Бегаль

     Охоче діляться своїм досвідом ветерани коледжу з молодшими колегами, колишніми нашими випускниками, а нині викладачами: Світланою Ігорівною Шип, Ніною Вікторівною Троцюк, Альоною Миколаївною Михалик. Переймаючи досвід старших колег, молоді викладачі постійно працюють над підвищенням свого фахового рівня, педагогічної майстерності, досягають успіхів у навчально-виховній роботі. Вони впевнені в собі, компетентні, завжди з позитивними емоціями.

Практичне заняття з основ медсестринства проводить викладач С. Шип

А. Михалик на занятті

      Викладачами циклу створено відеоалгоритми практичних навичок з догляду за хворими, посібники для студентів з основ медсестринства, терапії, невідкладних станів у терапії. Створюються електронні посібники, навчальні відеофільми, завдяки яким є можливість демонструвати студентам догляд за пацієнтом, методику підготовки пацієнта до обстежень, проведення обстежень.

      Викладачі формують у студентів навички науково-дослідницької діяльності, займаючись з ними в гуртках терапії, основ медсестринства.

 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru