Логотип

Ківерцівський фаховий
медичний коледж

Ківерцівський фаховий
медичний коледж

Регіональне методичне об’єднання викладачів природничо-наукових дисциплін

27 лютого 2019 року на базі коледжу відбулось регіональне методичне об’єднання викладачів  природничо-наукових дисциплін вищих медичних закладів освіти  І-ІІ рівнів акредитації Волинської області.

Докладніше

  27 лютого 2019 року на базі коледжу відбулось регіональне методичне об’єднання викладачів  природничо-наукових дисциплін вищих медичних закладів освіти  І-ІІ рівнів акредитації Волинської області.
          До навчального закладу завітали викладачі Луцького базового медичного коледжу та Ковельського медичного коледжу для участі в «круглому столі» на тему: «Використання міжпредметної інтеграції в процесі викладання природничо-наукових дисциплін».
         Відкрила засідання голова регіонального методичного об’єднання викладачів природничо-наукових дисциплін Андрощук Олена Володимирівна, яка відмітила, що системний міждисциплінарний метод навчання дозволяє підготувати медичного працівника з якісно новим рівнем мислення, який вміє критично осмислювати матеріал, що вивчається, порівнювати його з тими знаннями, які йому відомі, зіставляти їх, аналізувати.
        До уваги та обговорення присутніх було представлено тематичні доповіді з презентаційним супроводом:
«Міжпредметні зв'язки в теорії сучасної медичної освіти як складова успішності фахової підготовки студентів під час вивчення природничо-наукових дисциплін» – Лищук Світлана Олексіївна,  викладач основ біофізики та медичної апаратури;
«Застосування міжпредметних зв'язків на заняттях з природничо-наукових дисциплін як складова випереджаючого навчання в медколеджі» – Ковальчук Неля Григорівна, голова ЦМК, викладач медичної біології та основ медичної генетики;
«Міжпредметні зв'язки як чинник вдосконалення вивчення дисципліни «Анатомія людини»» – Дубас Ірина Романівна, викладач анатомії людини.
         Методист коледжу Фурман Оксана Миколаївна у ході підведення підсумків засідання наголосила на важливості таких засідань, які об’єднують для професійного спілкування викладачів, надають можливість поділитись своїми творчими напрацюваннями та педагогічним досвідом.
         Методичне об’єднання пройшло на  високому  рівні та в доброзичливій атмосфері.  Учасники засідання дійшли одностайної думки про те, що такого плану методичні об’єднання сприяють підвищенню кваліфікації викладачів, знайомлять з передовим інноваційним досвідом викладання, спонукають до обговорення та ставлять нові вимоги до вдосконалення викладання дисциплін у вищих закладах освіти І-ІІ рівнів акредитації.

{phocagallery view=category|categoryid=53|limitstart=0|limitcount=0}

Поділитися:

Facebook
Telegram

Написати нам